Vynechaná časť - Jacobe Black 2/2

22. února 2009 v 11:59 | Twilight |  Nov
Druhá polovica rozprávania z Jacobovho pohľadu...

5. časť

Víš, že jakmile jsi to znovu provedl, Sam a ostatní se o tomto porušení všechno dozví. Doufáš, že to od nich udržíš dál, dokud na to Bella nepřijde. Jedeš domů na motorce a slibuješ si, že budeš klidný, ať se děje cokoli.


Když se ráno vzbudíš. Billy ti oznámí, že se tu Bella zastavila a že na tebe čeká dole na pláži. Jsi plný vzrušení a strachu. Ona si to musí dát dohromady. Pouze nezavolala. Akceptuje už to, co jsi?


Potom dorazíš na pláž a spatříš její tvář. Ona je vyděšená a rozrušená. Můžeš vidět v jejím výrazu, že ona nesouhlasí s tvým novým životem. To tě rozzuří. Musíš soustředit všechnu svou energii na zůstání člověkem. Obviníš ji z pokrytectví a pak cítíš ohromnou úlevu, když se nedorozumění vyjasní. Pořád to bolí vidět, jak se zastává svých upírů, ale přinejmenším její akceptace se vztahuje také na tebe. Zase jsi plný nadějí. Možná můžete projít všemi potížemi a být znovu spolu.


Je to obrovská úleva moci s ní teď mluvit otevřeně. Jsi překvapen, když zjistíš, že je informovanější o upírech z vnějšku Forks víc než smečka, a zděšená, že rudovlasá jde po celou dobu po Belle. Cítíš se hrozně divoce, když víš, že se jí někdo snaží ublížit. Po prvé jsi rád, že jsi vlkodlak. Je to strašné, ale současně můžeš Bellu chránit. Zdá se, že to rázem stojí za to.


Svoláš smečku dohromady. Zatímco jsi teď přesvědčený, že se poblíž Belly dokážeš kontrolovat, zapomínáš podat vysvětlení ostatním. Paul zareaguje silněji, než jsi předpokládal. Musel jsi se přeměnit přímo před Bellou, aby si ji ochránil, a neměl jsi šanci spatřit její reakci. Musel jsi dostal Paula pryč od ní. Štěstí pro tebe, že se každým dnem stáváš větším a silnějším. Nebylo to příliš těžké postrčit Paula do lesa. Sam se k tobě rychle přidává, a nařizuje Paulovy, aby se uklidnil. Objasňuješ jim všechno o rusovlásce a Belle - netrvá to dlouho, mluvit skrz myšlenky, jak to ty děláš. Ačkoli Sam musí uznat důležitost a užitečnost této informace, přesto tě za okamžik seřve. Poukazuje na to, jak jsi dnes vystavil Bellu nebezpečí, a potom seřve Paula kvůli původu toho nebezpečí. Nakonec ti připomíná, že tomu rozumí, a tři z vás jsou potom rychle zadobře. Uvědomil sis, že spolu lépe vycházejí než kdy předtím. Zjistil jsi, že je snazší být součástí této situace, teď když to pomáhá Belle.


Je zvláštní, jak se věci vrací k normálu, zatímco přitom je všechno jinak a nebezpečné. Bella je klíčovým prvkem, který ti pomáhá dostat vše do rovnováhy. Získáš několik hodin spánku za noc, ale většinu času pobíháš lesem se Samem nebo Embrym, hledáte nějakou známku po tom, že se rusovlasá pijavice vrátila. Když nejsi na řadě trávíš tolik času, kolik můžeš, s Bellou. Je tu nový stupeň intimity vašeho přátelství. Každý zná tajemství toho druhého, a to dělá větší rozdíl, než by sis pomyslel. Jsi ohromen, jak moc je neschopna podělit se o to, jak osamělá byla po dobu svého žalu. Stále tě znepokojuje, když vidíš, jak ona truchlí po Cullenových. Nedokážeš pochopit rozdíl mezi Cullenovými a upírem, který ji teď sleduje, ale ona může. Ona je zřejmě vystrašená tím upírem. Pokoušíš se ji uklidnit. A jsi rád, že ona už v tom nemusí být sama.


Děláš si starosti kvůli Belle, když je sama a ty jsi pryč na hlídce. Nejsi šťastný, když tvoje plány pomoci ji bavit se - odpoutat se od té neustálé úzkosti - jsou přerušeny Victoriou. Ona udělá váhavý pokus překročit vaše teritorium. Vypadá to podezřele pro tebe a když se vrhne do vody, strachuješ se, že má jiný plán. Ty, Jared a Embry pádíte zpátky podél pobřeží, hledáte nějakou známku po tom, že se pokusila vylézt na břeh. Uháníte zpátky do La Push bez překročení její vůně. Embry s Jaredem na tom pokračují, ale ty chceš zkontrolovat Bellu. Jen se ujistit, že tě rusovláska neobešla.


Bella není na pláží, ani tam není rusovláska nebo někdo další. Držíš se u stromů, ale bouřka je příliš hrozná na to, aby tě někdo v okolí viděl. Její náklaďáček není před domem. Nejdřív si myslíš, že jela domů, ale čerstvě udělané stopy vedou jiným směrem. A to není dříve, než najdeš náklaďáček opuštěný na silnici poblíž útesů, které, jak si vzpomínáš, si slíbil ze dne předtím. Skoky do vody. V ten samý okamžik jsi uslyšel Bellin vzdálený výkřik, utichá, zatímco zvuk klesá.


Ve chvilce se ženeš k okraji. Nemůžeš nic spatřit pod sebou - vlny jsou bouřlivé, není tu žádná stopa nedávného dopadu. Vymrštíš se přes okraj, do temné vody nejdříve ponoříš nos.


Voda je bouřlivá. Uvědomíš si, kolik síly vynakládáš, aby si dokázal plavat proti ní, a uvědomíš si, že Bella není tak silná. Žádný člověk není dostatečně silný, aby zvládnul ten proud.


Zoufale hledáš, tvé bystré oči pročesávají vodu. Konečně spatříš něco se bíle zablýsknout - její ruce marně bojují s vlnami. Jsi pod vodou, zpola bez dechu a hrozně vyděšený. Nikdo jiný by nebyl schopen udělat to za těchto okolností, dokonce ani Sam, ale soustředíš se a přinutíš se vrátit se zpátky do své lidské podoby. Potom chytneš Bellu a táhneš ji zpátky nahoru ke hladině.


Přeješ si, aby si mohl poskytnout první pomoc. Všechno, o čem dokážeš přemýšlet, aby si udělal, je vytlouci z jejích plic vodu. Je jí tam tak moc. Ona je zpočátku při vědomí, ale potom ztratí vědomí. Nevíš, co dělat. Vlečeš ji zpátky k pláži, doufáš, že pomoc je na cestě. Jaredovy a Embryho myšlenky byly s tebou během potápění, ale teď od nich odpoután.


Přichází Sam, ale Bella se probere dříve, než může udělat víc než říct ti o tragédii v odlehlé vesnici. Mrzí tě, že jsi ho odtáhnul od místa, kde je potřebný. Bella vypadá, že je v pořádku. Nevíš, jestli nepotřebuje doktora, ale ona si jen chce odpočinout, takže ji vezmeš domů. Jsi vyčerpaný z tolika nocí, kdy jsi pobíhal po venku, a usneš tam vedle ní. Cítíš se tam příjemně, spolu bez jakéhokoli tajemství mezi vámi, když víš, že je v bezpečí...

* * * * *

6. časť


Billy tě vzbudí, když přichází domů. Je zdrcující si uvědomit, že Harry odešel. Byl jedním z Billyho nejlepších přátel, strýc v mnoha ohledech, a rovněž jeden z pouhých tří starších, kteří věděli o vlcích. Nezdá se fér, že odešel.Vezmeš Bellu domů, víš, že Charlie bude také zarmoucený. Po cestě si všimneš, že něco na ní je jiného, ale nemůžeš to přesně určit. Ztráta Harryho způsobí, že je mnohem jasnější, že jsi mohl také ztratit Bellu - bylo tomu tak blízko. Ta myšlenka tě vyděsí. V témže okamžiku jsi hrozně rád, že jsi jí byl schopen zachránit. Ona je naživu kvůli tomu, že jsi vlkodlak. Staneš se ještě víc smířený se svým osudem.


Přemýšlíš o tom blízkém kouzlu, držíš ji v náručí, uklidněný že můžeš. Po prvé od první noci, kdy jsi byl přeměněn - noci toho strašného filmu - si myslíš, že by to mohlo vyřešit. Zdá se to být velmi správné takhle ji objímat. Cítí to samé? Možná že to není tak silné jako to, co cítila k tomu upíru, ale musí to znamenat něco takového jako že ani jeden z vás není úplný bez toho druhého. Vypadá to jako že máš předurčeno být s ní.


Začala se odtahovat. Ona ještě není připravená, ale domníváš se, že bude. Jenom trochu víc trpělivosti. Otevíráš dveře od auta, a tohle poklidné uvědomění je otřesné.


Poblíž je upír. Tvoje první myšlenka je na rudovlasou a tipuješ si, že využila rozptýlení ze soustředění kvůli Harryho smrti, aby se sem vplížila. Nejsi si jistý, kde je nebo jestli se dívá. Bojíš se přeměny a lovu, kdyby se náhodou dostala kolem tebe, zatímco ji budeš sledovat Rozhodl jsi se, že nejlepší plán je dostat Bellu zpátky do La Push, nechat s ní Embryho, a jít lovit rudovlasou se Samem.


Ačkoli něco není v pořádku. Vůně je daleko. Zřejmě upír, ale ne tentýž, jehož vůně tě pálila do nosu po minulý týden.


Předtím než to můžeš pochopit, Bella ti řekne, aby si zastavil. Její obličej se rozzářil jasněji, než jsi viděl od té doby, co přišla, aby tě našla, celá zdrcená. Myslí si, že se Cullenovi vrátili, a luxusní auto parkující vedle jejího domu podpořila tu teorii. Její nadšení tě znechutilo. Všechno, co chce, je jít najít upíra, jako kdyby nebyla dietním jídle pro jejich druh. Jsi rozzuřený. Je těžké uklidnit se.


Je jasné, že ji budeš muset odtáhnout násilím, pokud jí chceš zabránit vejití dovnitř. Zdála se jistá, že to jsou její upíři. Ona už odešla - duševně, ona je miliony mil daleko od tebe. A ty máš závazky. Smečka naprosto ignoruje smluvené hranice od té doby, co Cullenovi odešli. Nemůžeš dopustit, aby se tví bratři dostali do potíží, nevědí, že jsou Cullenovi zpátky.


Nenávidíš tady ji opustit, a jsi tak rozzuřený, že to je to, co ona chce. Budoucnost, která před pár vteřinami vypadala tak nadějně, se rozpadla v nic. Ani se nestará, že ji opustili. Nezáleží na tom? Nikdy neprojevila jakýkoli vztek vůči nim pro to, co jí udělali. Domníváš se, že ona nikdy dokonce nepocítila ten vztek. Ona přijala to, co udělali bez otázek.


Potřebuješ odejít, protože nebudeš schopen udržet se pohromadě příliš dlouho. Můžeš cítit hromadění zuřivosti. Necháváš ji tam na ulici samotnou, přeješ si víc než cokoli jiného, aby na tebe zavolala, že si to rozmyslela. Ale nezavolala.


Běžíš do nemocnice a potom se přeměníš zpátky. Zuřivost trochu utichla, a jsi znovu šílený ohledně jejího bezpečí. Voláš a ona to zvedne. Je to pravda. Cullenovi jsou zpátky a ona si vybrala upíry před tebou.


Je to zlá noc pro quileutské vlky. Sam stáhne hranice hlídky, takže pouze chrání čtvereční míly rezervace. Sam nechce nechat žádné díry - tři možná půl tuctu upíru je venku, a jejich úmysly jsou nejasné. Strachuješ se ohledně Belly a rudovlasé, ale Sam říká, aby jsi nechal Cullenovi, aby se s tím vypořádali sami. Hnusí se ti představa Belly patřící k nim.


Dny plynuly. Nikdo se nepokoušel překročit hranici. Billy volá Charliemu a ukáže se, že se pouze jediný z Cullenových vrátil, a že ona zůstává s nimi. Tohle tě naprosto postaví mimo hru. Sam je znepokojený - jaká je nová taktika? Jsou hraniční linie znovu v platnosti? Na jak dlouho? Vrátí se ostatní z nich? Ví o rudovlasé? Považují ji, že je pod ochranou jejich smlouvy? Pokud ano, smlouva je zničená. A pokud ji nezaženou pryč, smečka si bude myslet, že s ní mají tajnou dohodu. Sam, Billy a Starší quileuté diskutují o možnosti války...


Ale Sam chce nejdřív informace - snažit se to udržet v klidu co nejdéle - a ty se dobrovolně přihlásíš o tuhle práci. Trváš na tom jít tam osobně. Potřebuješ vidět její tvář, vidět jak hluboce je do toho zapletená. Sdělíš Samovi, že získáš víc pravdivých faktům osobně, že budeš schopen lépe říct, jestli lže. Neoklameš ho svými motivy, ale tvoje dedukce navzdory tomu zapůsobí.


Jdeš během pohřbu, takže si s ní budeš moct promluvit otevřeně, neexistuje žádná šance, že by Charlie vyrušoval. Jared a Embry tě tam nechtějí nechat samotného, dokonce i když jsi si jistý, že upír je na chvíli pryč. Víš, že zůstanou blízko, ale nechceš, aby poslouchali. Chceš, aby sis mohl s Bellou upřímně promluvit, ale to bude až se dokážeš uklidnit. Její dům páchne - pálí tě to do nosu. Upíří zápach je všude okolo ní. Jste oba poněkud nepřátelští, ale ona odpovídá na tvé otázky. Cullená pouze přijela na návštěvu. Říkáš si, že se věci znovu vrátí do normálu, když upír odejde.


Nemůžeš se přimět k odchodu. Můžeš vidět, že jsi jé ublížil, vrátíš se a najdeš ji plakat. Cítíš se hůře, a lépe. Lépe protože přinejmenším se o tebe moc stojí. Plakala kvůli tobě. To už je něco.

* * * * *

7. časť


Jsi schopen si teď promluvit, ale je to těžké. Ona je miluje. Netvory, kteří jí ublížili - miluje je. Má tě také ráda, ale ne tak moc. Nicméně upír ji znovu opustí... Jsi zmatený, nejistý, jak se cítit.Držíš ji v náručí, a je to jako kdyby to bylo jako předtím - jaké to mělo předurčeno být. Vezmeš její obličej do rukou, a náhle ji chceš políbit víc než cokoli na světě. Není to, jak jsi to plánoval - špatné načasování s upírem potloukajícím se někde okolo. Ale domníváš se, že možná tohle také bylo předurčeno. Možná to cítí. Vidíš vnitřní konflikt v jejích očích a přemýšlíš, která část bude vyhrána, když se tvé rty dotknou jejích.


Telefon zazvoní v tomto nevhodném okamžiku a ty jej zvedneš. Jakou máš volbu? Mohl to být Sam, mohl se naskytnout problém. Slyšíš jasný zvučný tón hlasu s jemným anglickým akcentem, a s prvním slovem víš, kdo to je. Další z nich. Třeba Bella neměla pravdu, pokud se týče toho jestli se zbytek vrátí. Možná lhala.


Bella se znovu rozzlobí, když ti upír zavěsí. Předtím než si to můžeš správně ujasnit, ucítíš čerstvé pálení přibližujícího se upíra. Zaslechneš sotva patrné zvuky upířího skoro tichého příchodu. Pokusíš se odejít, ale vůně je silnější ve předu pokoje. Předtím než můžeš odejít zpátky, pijavice je tam.


Ona je jen drobounká stvůra, ale potom co ti Bella říkala o upířích speciálních darech, nechystáš se zmenšit ostražitost. Ačkoli ona ti věnuje pramalou pozornost. Vypadá to, že si sotva uvědomuje své okolí, něčím zneklidněná. Bella ji oslovuje Alice. Alice řekne jednou Edwardovo jméno a Bella se zhroutí. Ublížil jí ten upír? Nic jsi neviděl. Ale vrhneš se v před, abys Bellu zachytil dříve, než se jí upír může dotknout a odtáhneš ji pryč.


Malý upír vypadá velmi znepokojeně a to tě překvapí. Nepochytil jsi, že v jistém ohledu mají tolik emocí. Znechucuje a ohromuje tě, jak klidně Bella a Alice vypadají, když se navzájem dotýkají. Myslel jsi si, že upíři nejsou schopni se dotýkat lidí takovým způsobem bez poranění jich. A Bella je na tom tak přinejmenším s Alicí - schopna reagovat na ni jako kdyby byla Alice člověk. Vypadá to, že Bella ji vnímá tímto způsobem - jako osobu, skoro.


Rozhovor je těžké sledovat. Domyslíš si, že Edward Cullen je v nějaké nesnázi a je to vina někoho jménem Rosalie. Bella křičí a potom se dožaduje pomoci, a malý upír ji nechá to zkusit, ačkoli ona ujasní to, že je to sebevražedná mise.


Následuješ Bellu do kuchyně, kde ona napíše krátký dopis pro Charlieho. Prosíš ji, aby neodcházela. Je to jakoby si vůbec nic neřekl. Ona tě žádá, aby si se postaral o jejího otce.


Bella si běží sbalit a ty jsi zanechán o samotě s Alicí. Přesuneš tak daleko od ní, jak je to jen možné - instinkty se stupňují a je těžké ty záchvaty potlačit - a obviníš ji k vlákání Belly do své smrti. Momentálně je snadnější s ní mluvit, víc než by ses domníval - ona reaguje a mluví jako člověk, ačkoli její vzhled je hrozivě nepodobný. Pro tvé bystré oči ona je jako pohybující se krystal, celý jasný a zářivý.


Alice se dohaduje jen na moment, ale potom je Bella zpátky a ony odcházejí. Uvidíš vůbec někdy znovu? Doslova ji úpěnlivě prosíš, aby neodjížděla, ale Bella odchází potom, co políbí tvou ruku. Stěží se můžeš na půl vteřiny udržet pohromadě, když pochopíš, že ona odjíždí zemřít kvůli té pijavici, která jí zničila život. Po prvé od začátku ztratíš nad sebou kontrolu a exploduješ do vlka proti své vůli.


Život je ponuřejší, než kdy předtím vůbec byl. Ostatním se uleví, že Alice Cullen odešla, ať už vzala Bellu sebou nebo ne. Snaží se udržet své pocity dál od tebe, ale samozřejmě tady ve vlčí smečce neexistují žádná tajemství. Sam obezřetně rozšíří vaše hlídky a ty se speciálně staráš, aby si dával pozor na Charlieho, jak tě Bella žádala.


To je přitom, jak objevíš rudovlasou, která dělá další lov na Bellu. Smečka krouží kolem, pomalu utahuje hranice, nechává jí dostat se blíž k Forks, zatímco uložíte hranice mezi ní a Charliem... Avšak ona se neočekávaně otočí a dá se na útěk. Začneš ji pronásledovat, ale ona je mazaná a rychlejší než černovlasý upír. Její náhlý útěk tě odvede ze stráže - nedal najevo svou blízkost. Sam si dá dohromady, co se stalo. Její dráha se zkřížila s nedávno opuštěnou stopou Alice Cullenové. Vypadá to, že to bylo dostatečné, aby díky tomu zpanikařila. Tohle objasní přinejmenším to, že rudovlasá není přítelkyní Cullenových.


Charlie je přirozeně vyděšen. On přichází dolů do La Push vyslýchat tě, aby zjistil, jestli něco víš, co by mu pomohlo najít Bellu. Přeješ si, aby si mu mohl říct všechno o Cullenových, ale nemůžeš prozradit své vlastní tajemství a na co by mu to bylo dobré? Nikdo z vás teď nemůže zachránit Bellu.


Když se Bella vrátí živá, zpráva se z Forks roznese. Charlie ihned nezavolá Billymu - očividně je příliš rozzuřený - takže se to prvně dozvíš od Leah Clearwaterové. Charlie volal, aby zrušil návštěvu k její matce, on nechtěl nechat Bellu o samotě, protože ona je v obrovském průšvihu. Tobě se tak uleví, že je v pořádku, zprvu se nestaráš o nic jiného. Ale netrvá to dlouho, než dorazí ostatní novinky. Doktor Cullen se vrátil do nemocnice - celá rodina se přestěhovala zpátky do města. Sam znovu postaví hlídky, ale ne tak daleko jako předtím. Upíři předtím nevěděli o vlkodlacích, ale teď to ví. Pokud se vrátili nadobro, potom smečka musí znovu uplatnit jejich hranice. Přesvědčit se, že tu není žádný spor o tom, co patří quiletům.


Prostřednictvím Charlieho Billy získá nejnovější informace. Edward je zpátky, vypadá to, že je znovu plně dosazen do role Bellina "přítele", bez jakýchkoli následků na jeho zběhnutí. Bella tě nepřichází navštívit, a ty zuříš, přestože jsi opravdu neočekával, že přijde. Jsi rovněž naštvaný, že Charlie dovolí Belle znovu chodit s Edwardem. Neměl by jako její otec být schopen něco v tom udělat?* * * * *


8. časť


Vyrukuje s plánem a nerozmyslíš si ho. Pokud ty ji potrestáš domácím vězením, nebude ho moci vidět... Třeba pokud od něj bude dál, možná bude schopna zbavit se jakéhokoli kouzla, které nad ní má, a vzpomenout si, kdo je a co jí udělal.A k tomu teď máš novou starost. Od té doby co se Alice vrátila, tvou největší obavou se stalo, že by jeden z upírů mohl ztratil okolo ní kontrolu a zabít Bellu kvůli žízni. Teď tě napadá, že je tu možná i něco horšího. Třeba mají horší záměry, než použít ji k uhašení jejich apetitu. Dokonce ani nechceš mít tu myšlenku ve své hlavě, ale nemůžeš ji vypudit.


Je to ta nejhorší věc, kterou si dokážeš představit. Horší než zabití ji - ukrást ji její já a zanechat jí v dosti nelidské kamenné stvůře, imitaci osoby, kterou jednou byla. Bylo by to jako nechat nějakého cizince, aby si přivlastnil její tělo, pouze pochybnou, studenou podobu toho těla.


Uvědomíš si, že jediná věc, která by mohla naštvat Charlieho víc než cokoli jiného (s výjimkou pravdy, kterou mu nemůžeš říct), je Bellina motorka. Přivezeš je k jejímu domu a řekneš Charliemu, že je vracíš, vzhledem k tomu že Bella už nejezdí do La Push. Charlie zrudne jako řepa a řve na tebe čtvrthodiny, slibuje, že bude informovat Billyho, kvůli tomu, co se dělo. Když tě propustí, stáhneš se do lesa, je to lepší než odejít, víš že pijavice o tobě bude vědět díky tvé vůni, která tady je okolo. Máš varování, která musíš doručit.


Právě tak jak očekáváš, Edward Cullen přichází s Bellou, aby se s tebou setkali předtím, než ona bude čelit Charliemu. Je velmi těžké ovládat se, ale nehodláš se tady dostat do roztržky s Bellou. Mohla by se zranit, a ty nemáš v úmyslu být tentokrát tím, kdo poruší smlouvu. Zcela necháš Cullenovi hrát roli těch špatných.


Bella je rozzuřená. Byl jsi na to připravený, ale i tak je těžké Bellu tak zraňovat.


Upír tě překvapí, děkuje ti za to, co jsi udělal pro Bellu. Odmítáš uvěřit, že je jakýmkoli způsobem upřímný. To je jenom nějaký trik. Zjistíš, že jeho schopnosti číst myšlenky jsou ještě horší, než jsi se obával. On vnímá všechno, na co myslíš.


I když on ví, že jsi přišel předat varování, zodpovídáš Bellinu otázku o smlouvě. Nejen že si nedovolí krmit se lidmi, pokud chtějí zachovat příměří s vlky, ale oni také si nedovolí stvořit nové upíry.


Bellina rozhněvaná reakce ti říká mnohem víc, než jsi chtěl vědět. Až do tohoto okamžiku jsi se strachoval, že Cullenovi přemýšlejí o jejím přeměnění. Neočekával jsi, že si je vědoma tohoto plánu. Ale teď vidíš, že ona tohle pro sebe plánuje - tohle je to, co ona chce.


Musíš se přemáhat úporněji než kdy předtím, aby si udržel svou podobu. Zbytek rozhovoru nic neznamenal. Bella chtěla být upírem. Ona nechápe, že tato přeměna je jen další podobou smrti - horší než kterékoli jiné.


Pokud ji přemění, bude to znamenat válku. Řítíš se domů, aby si to sdělil svým bratrům. Potřebujete se připravit... 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Freya-Idun Freya-Idun | Web | 23. února 2009 v 21:10 | Reagovat

ahojky moje SB,moc tě prosím o pomoc, jsem ve vyřazovačce SB, a potřebuju hlásek prosííím...moc moc prosím...kdyžtak hlásni tu: http://edwardbella.blog.cz/0902/5-vyrazovacka

2 Freya-Idun Freya-Idun | Web | 24. února 2009 v 22:02 | Reagovat

---------♥LOVE♥----------------♥LOVE

------♥LOVE♥LOVE♥------♥LOVE♥LOVE♥

----♥LOVE♥LOVE♥LO---VE♥LOVE♥LOVE♥

------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOVE

--------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LO

----------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥

------------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOV

--------------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥L

----------------♥LOVE♥LOVE♥LOVE

------------------♥LOVE♥LOVE♥LO

--------------------♥LOVE♥LOVE♥

----------------------♥LOVE♥LOV

------------------------♥LOVE♥L

-------------------------♥LOVE

---------------------------♥LO

--------------------------------------------

------------------♥LOVE♥------------♥LOVE♥LOV

-----------♥LOVE♥----♥LOVE♥-----♥LOVE♥---♥LOVE♥

-----------♥LOVE♥-------------------♥LOVE♥-----♥LOVE♥

-------------♥LOVE♥-----------------♥LOVE♥-----♥LOVE♥

-----------------♥LOVE♥-------------♥LOVE♥---♥LOVE♥

--------------------♥LOVE♥----------♥LOVE♥LOVE♥

---------------------♥LOVE♥---------♥LOVE♥---♥LOVE♥

------------------------♥LOVE♥------♥LOVE♥-----♥LOVE

---♥LOVE♥----------♥LOVE♥-------♥LOVE♥--------♥LOVE♥

-----♥LOVE--------♥LOVE♥---------♥LOVE♥-------♥LOVE♥

-------♥LOVE-♥LOVE♥--------------♥LOVE♥------♥LOVE♥

------------♥LOVE♥------------------♥LOVE♥----♥LOVE♥

----------------------------------------♥LOVE♥LOVE♥

Pošli toto všem svým SB, které máš ráda:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama